Wynajem samochodów

Wynajem samochodów to bardzo popularna usługa. To że można wynająć samochód na kilka dni, czy tygodni wie każdy. Jednak nie każdy orientuje się, że wynajem zaczyna wypierać takie formy posiadania pojazdu jak zakup czy leasing. Jest to tak zwany wynajem długoterminowy. Samochód można wynająć nawet na ponad 24 miesiące.
Zalet wynajmu długoterminowego jest wiele – nie inwestujesz żadnych środków, nie podejmujesz długoletnich zobowiązań finansowych (jak np. kredytu), nie interesują cię ubezpieczenia, przeglądy, awarie, ty tylko jeździsz. Reszta to sprawa wypożyczalni. Zanim podejmiesz decyzję o nabyciu samochodu, sprawdź co ty, lub twoja firma zyska wynajmując go.
Polski Związek Wynajmu i Leasingu Pojazdów opracował nawet poradnik dla firm i instytucji, aby przybliżyć potencjalnym Klientom firm flotowych informacje, jakimi powinni oceniać potrzeby swojej organizacji lub przedsiębiorstwa w zakresie parku pojazdów. Tekst został przygotowany w formie pytań i zaleceń. Każdy Klient firm wynajmu długoterminowego powinien na te pytania jak najdokładniej odpowiedzieć. Na ich podstawie będzie mógł przygotowywać zarówno analizę własnego parku pojazdów, jak i profesjonalne zapytania ofertowe czy dokumenty do przetargu na outsourcing floty. Pełne informacje umożliwią z kolei firmom flotowym przygotowanie ofert rzetelnych, w pełni dostosowanych do potrzeb Klienta i – co szczególnie istotne – porównywalnych z innymi. Tekst Poradnika można pobrać ze strony http://pzwlp.pl/?m=podstrona&m_id=3&id=47.

FashionBuzz © 2015 | All Rights Reserved Theme by Flythemes