VW Golf VIII nowy model popularnej marki


VW Golf to jeden z najbardziej rozpoznawalnych modeli VW na świecie. Obecnie mamy siedem edycji tego modelu, ale pod koniec 2018 roku możemy się spodziewać nowego modeli nr VIII. VW stara się w ten sposób zachęcać klientów do wybrania ich samochodu, a nie konkurencji.

Zadanie nie jest łatwe, bo tej wielkości samochody bardzo dobrze się sprzedają i zyskują sobie wielu zwolenników. Dla miłośników kabrioletów jest bardzo dobra wiadomość po w 2019 roku Golf VIII będzie w tej wersji dostępny. Zwolennicy samochodów Golf będą zadowoleni, bo jak w poprzednich wersjach możemy wybierać hatchbacka w wersji z trzema lub pięcioma drzwiami. Oczywiście nie może zabraknąć również kultowego kombi, które jest bardzo pojemne. Samochody te wykorzystywane są i do rodzinnych wyjazdów i dla firmy, która jeździ po całym kraju. Te osoby, które lubią bardzo szybkie golfy mogą wybrać sobie znaną wszystkim wersje R.

Bardzo popularny samochód
Gama silników jest tak duża żeby każdy znaleźć coś dla siebie. Dla lubiących bardzo dobre osiągi można polecić silnik 3.0 Który ma czterysta koni mechanicznych? Wtedy poczciwy Golf zamienia się w małą wyścigówkę. Tak dobrze przygotowana oferta spodoba się każdemu, kto chce mieć golfa. Może i samochód nie odróżnia się modelowo jak konkurencja z Francji, ale na pewno ma nadal miliony zwolenników na całym świecie. W 2018 roku można będzie do nich dołączyć i wybrać sobie najnowszy model. Golfy jednym się podobają, a innym nie, a do której grupy my się będziemy zaliczać?

Be Sociable, Share!