Nowy Citroen DS8


Na rynku motoryzacyjnym nie ma obecnie konkurencji z Francji dla takich marek jak BMW serii 5, audi a6 czy mercedesa klasy E. To wszystko ma się w najbliższym czasie zmienić, ponieważ francuzi, którzy dawniej mieli między innymi citroena c6 czy peugeota 607 szykują niespodziankę.

Tą niespodzianką będzie citroen DS8, który będzie prezentował się wyjątkowo pięknie i który na pewno przyniesie marce sukces. To będzie luksusowa limuzyna, która napędzana będzie silnikami benzynowymi oraz silnikami diesla. Te pierwsze będą osiągać moc do dwustu dwudziestu pięciu koni mechanicznych, natomiast te drugie mają mieć do stu osiemdziesięciu koni mechanicznych.

Dla kogo taki samochód?
Na pewno dla osób, które lubią wyróżniać się z tłumu i lubią czuć się komfortowo. Samochód im to wszystko zapewni, bo o to zadbają jego konstruktorzy. Na obecną chwilę citroen widzi szanse na zyski na rynku chińskim. Jest to najprężniej rozwijający się rynek na świecie, dlatego warto tam być. Oczywiście nie oznacza to, że w Europie tego pięknego samochodu nie będzie można kupić. Tutaj również znajdą się osoby, które chcą jeździć tak legendarnym samochodem jak DS. citroen wchodzi na rynek z bardzo dobrze przygotowaną strategią, co oznacza, że konkurencja ma się, czego bać. Mają dokładnie to, czego szukają dzisiaj klienci, a mianowicie taki samochód, który różni się od innych, nie jest powielanym modelem tylko czymś całkowicie nowym. Oryginalność jest w cenie, dlatego szanse tego modelu na pewno będą bardzo, ale to bardzo duże.

Be Sociable, Share!