Nowe Audi Q3


Niemcy przyzwyczaili nas, że ciągle wprowadzają zmiany. Dokładnie tak samo jest z nowym modelem Q3, który prezentuje się teraz jeszcze lepiej. Nie jest tajemnicą, że jeśli chodzi o silniki do mamy tutaj do wyboru to samo, co proponuje Tiguan, ale czy ma to znaczenie?

Jest przecież dużo silników benzynowych i diesli, co oznacza, że każdy może znaleźć tutaj coś dla siebie. Silniki są ekonomiczne i mało awaryjne, a zatem spełniają oczekiwania dzisiejszego kierowcy. Audi wewnątrz swojego pojazdu postawiło na jeszcze więcej cyfryzacji. To dzisiaj modne rozwiązanie stosowane przez wszystkich producentów samochodów. Jeśli chodzi o różne przełączniki, jakie znajdują się w samochodzie to producent zastąpił je panelami dotykowymi. Dzisiaj wszędzie mamy dotykowe panele, dlatego chcemy z nich korzystać również w samochodzie. Jazda i ustawianie wszystkich parametrów jest dzięki temu o wiele łatwiejsza. Audi wie jak zadbać o komfort i bezpieczeństwo użytkowników samochodu.

Najnowszy model
Niemcy mieli do wyboru albo zmieniać całkowicie wygląd nowego audi Q3 albo postawić na zmiany technologiczne. Wybrali to drugie rozwiązanie, ponieważ tego wymagał rynek i była to trafna decyzja. Sprzedaż nowego audi będzie na bardzo wysokim poziomie, ponieważ jest to samochód, który trafia we wszystkie potrzeby potencjalnego klienta. Wybierając ten model można być pewnym, że jazda nim będzie oznaczała komfort i bezpieczeństwo, i to na najwyższym możliwym poziomie. W audi znają się na robieniu bardzo dobrych samochodów.

Be Sociable, Share!