Mini w nowej odsłonie


Mini jest znane wszystkim, którzy chociaż trochę interesują się motoryzacja. To samochód niesamowicie oryginalny, który wyróżnia się na tle konkurencji. Nie ma żadnego innego samochodu na rynku, z którym można byłoby Mini pomylić.

BMW trafiło w dziesiątkę decydując się na produkcje takiego samochodu. Obecnie możemy się spodziewać rewolucji w przypadku tego modelu, bowiem BMW planuje jego zmniejszenie. To nie będzie kosmetyczna zmiana o dwa centymetry tylko o czterdzieści. Samochód dzięki temu będzie przypominał swój pierwowzór, ale to nie koniec niespodzianek. Mini będzie produkowane w chinach, czyli w kraju, który kocha motoryzacje i rozwija się bardzo szybko. Dodatkowo w samochodzie dla poprawienia ekologii będzie montowany silnik elektryczny. Takie połączenie gwarantuje mini sprzedać na bardzo wysokim poziomie, a tym bardziej w Chinach gdzie klientów nigdy nie braknie.

Duża moc
Według wstępnych ustaleń BMW zamierza do 2022 roku wprowadzić produkcje akumulatorów w Chinach i tam produkować swój samochód. Jego moc będzie bardzo duża, bo waha się od 200 do 300 koni mechanicznych. Oznacza to, że samochód będzie rozpędzał się do stu kilometrów w kilka sekund. Inni producenci, jeśli wypuszczają na rynek nowy model samochody to go wydłużają. W przypadku BMW jest inaczej i może właśnie to będzie początkiem nowego trendu. Przekonamy się o tym w najbliższych latach. Mini spodoba się każdej osobie, która ceni sobie samochody wyróżniające się na drogach. Nie jest dzisiaj o to łatwo, ale Mini udowadnia, że jak się chce to można wszystko.

Be Sociable, Share!