Male BMW X2


BMW przyzwyczaiło nas to do tego, że wszystkie samochody, jakie oferują powstają również w formie SUV. X2 jest takim przykładem, który w najbliższym czasie ma się pojawić na rynku. Co wyróżnia ten samochód na tle innych znanych nam modeli?

Na pewno jest to samochód podwyższany, ale ma też jedną cechę charakterystyczną, a mianowicie znaczek BMW umieszczony na tylnym słupku. Prezentuje się to bardzo oryginalnie i na pewno nadaje temu modelowi charakteru. BMW stara się wygrać ze swoją konkurencja dając klientowi dokładnie to wszystko, czego oczekuje. Najnowszy model BMW X2 jest tego bardzo dobrym przykładem. Samochód prezentuje się wymienicie i rzuca się z daleka w oczy. Samochód przeznaczony jest nie tylko dla pań aczkolwiek to kobiety go najbardziej pokochają. Każdy w nim znajdzie dla siebie coś, co mu się spodoba.

Wyjątkowy samochód dla bardzo wymagających osób
Ten model będzie dostępny z napędem na cztery koła. Jest to najdroższa wersja, która ma dodatkowo silnik diesla. Moc silników jest bardzo duża, bo może to być nawet dwieście trzydzieści jeden koni mechanicznych. Zużycie paliwa jest bardzo niskie, ale cena zakupu niestety nie. Samochód kosztuje dużo, dlatego przeznaczony jest głównie dla osób, które mają sporo pieniędzy i chcą kupić wyjątkowy model. BMW na pewno im się spodoba i spełni ich wymagania. Do wyboru mamy różne pakiety włącznie w pięknym lakierem Gold, za który trzeba dodatkowo zapłacić. Czy warto? Jeśli ktoś ma pieniądze to na pewno warto jeździć takim samochodem.

Be Sociable, Share!