Lifting Kia Sportage


Kia Sportage zmienia wygląd i jest jeszcze bardziej atrakcyjna dla potencjalnego klienta. Zmiany są potrzebne zanim wprowadzi się najnowszy model. Zmiany są zauważalne, ponieważ dokonano ich na zewnątrz jak i wewnątrz.

Nowy właściciel może liczyć na bardzo rozbudowany i nowoczesny system multimedialny, który ułatwi mu podróżowanie. Komfort w takim samochodzie jest bardzo ważny, dlatego Kia postanowiła zmodyfikować również jednostki napędowe. To poprawia komfort i bezpieczeństwo dla każdego użytkownika tego samochodu. Zmianie uległy zderzaki oraz lampy, a kierowcy mają do wyboru nowe wzory felg albuminowych. Jeśli ktoś lubi wewnątrz chromowane dodatki to może również coś dla siebie wybrać. Zmieniono również zestaw wskaźników i pojawił się nowy kolor tapicerki. To wszystko pozwala jeszcze dokładniej dopasować ten model samochodu pod swoje wymagania.

Nowe rozwiązania
Kia nie chcąc być daleko za konkurencją wprowadziła u siebie napęd mild hybrid, co to oznacza? Jest to połączenie silnika wysokoprężnego z silnikiem elektrycznym. Na obecną chwile żaden inny producent samochodów nie może się pochwalić takim rozwiązaniem. Dzięki nowej technologii silnik spalinowy nie musi się tak często włączać jak w tradycyjne hybrydzie. Ekologia jest bardzo ważna i Kia o tym bardzo dobrze wie, dlatego oferuje takie rozwiązanie, które idealnie nadaje się do miasta. Jazda samochodem jest przyjemna i zarazem ekologiczna, a to ma duże znaczenie dla kierowców, którzy pokonują dziennie bardzo dużo kilometrów.

Be Sociable, Share!