Fiat Tipo


Osoby mające prawo jazdy od minimum dwudziestu lat pamiętają, że dawniej był dostępny Fiat Tipo. Już wtedy wyglądał inaczej niż pozostałe modele i co ważne miał bardzo dobrej, jakości silniki. Obecnie fiat wrócił z tym jakże popularnym modelem i znowu zapowiada się sukces.

Dzisiejszy Fiat Tipo prezentuje się na tle konkurencji bardzo dobrze. Jego design jest typowo włoski czy bardziej finezyjny, bardziej rzuca się w oczy. Krótko mówiąc nie jest to samochód nudny jak pozostałe. Ma jeszcze jedną wielką zaletę, a mianowicie cenę. Ceny zaczynają się od 43 tysięcy złotych. Żaden inny samochód tej wielkości nie jest w tak korzystnej cenie dostępny. Wprowadzenie wersji kombi było strzałem w dziesiątkę. Samochód jest wtedy jeszcze bardziej funkcjonalny i jeszcze bardziej podoba się nowym klientom. Do wyboru mamy również wersje sedan.

Ekonomiczne silniki w fiacie Tipo
Silniki oferowane przez fiata są bardzo ekonomiczne. Najlepiej to widać w przypadku diesla, którego spalanie nie przekracza 4,5 litra na sto kilometrów. Najdroższa i najbardziej topowa wersja posiada silnik 1,6 o mocy 120 koni mechanicznych, który średnio spala poniżej 4 litrów na sto kilometrów. Dla osób, które lubią silniki benzynowe również jest do wyboru bardzo duża oferta. Fiat Tipo dostępny jest ze skrzyniami manualnymi jak i automatycznymi. Model ten odniesie sukces nie tylko w Polsce, ale również w całej Europie. Fiat wiedział, co robi i trzeba przyznać, że wykonał swoją pracę najlepiej jak to tylko było możliwe.

Be Sociable, Share!