Elektryczny Jaguar I-Pace


Z czym kojarzy nam się marka Jaguar? Na pewno z limuzyną, która ma założony duży silnik i która jest w stanie w komfortowych warunkach przewozić kilka osób. Obecnie jaguar odbiera od tych znanych nam standardów.

Najpierw został wprowadzony model kombi z małym jak na jaguara silnikiem diesla, a teraz przyszła pora na model elektryczny. Nie jest to duży samochód jak na jaguara przystało, ale jest tani w eksploatacji. Jeśli chodzi o design to Jaguar I-Pice może się podobać klientem, którzy tym segmentem są zainteresowani. W przypadku tego modelu jedyne, co będzie go łączyć ze starym i poczciwym jaguarem to cena. Samochód ma kosztować około trzystu tysięcy złotych. W tej cenie otrzymamy samochód, który ma moc silników elektrycznych dochodzącą do czterysta koni mechanicznych. To oznacza, że auto będzie się bardzo dobrze rozpędzało. Jeśli chodzi o dane producenta to do stu kilometrów na godzinę samochód będzie przyspieszał w cztery sekundy.

Piękne ekonomiczne auto
Producent zadbał o to żeby w samochodzie znalazły się bardzo dużej pojemności akumulatory. To widać po jego zasięgu, który dochodzi do pięciuset kilometrów. Jest to bardzo dobry wyniki, ponieważ większość samochodów ma zasięg dochodzący do trzystu kilometrów. Jeśli chodzi o wymiary samochodu to długość to prawie 4,7 metra. Bagażnik też ma bardzo dużą pojemności, bo 530 litrów. Oznacza to, że taki samochód można będzie z powodzeniem wykorzystywać na rodzinne wyjazdy. Wszystko się tam zmieści i to bez najmniejszych problemów.

Be Sociable, Share!