Citroen c3 Aircross


Citroen C3 to bardzo popularny w Europie samochód. Prezentuje się bardzo dobrze i jest ekonomiczny. Wybierany jest przez panie jak i panów. Od przyszłego roku citroen idzie dalej i pojawi się długo wyczekiwany przez fanów model Aircross.

Citroen na obecną chwilę ma wiele oczekiwania, jeśli chodzi o sprzedaż tego modelu, ale wszystko będzie w stanie zweryfikować rynek motoryzacyjny, który rządzi się swoimi prawami. Samochód dzięki podwyższeniu prezentuje się naprawdę bardzo dobrze. Ma niesamowity charakter i co ważne będzie się wyróżniał na tle innych marek. Tego samochodu nie da się przeoczyć, dlatego warto zainteresować się tym modelem. Podstawowa wersja kosztuje nieco ponad pięćdziesiąt tysięcy złotych. W tej cenie otrzymujemy mały silnik 1,2 o mocy dochodzącej do stu trzydziestu koni mechanicznych oraz manualną skrzynię biegów. Do jazdy po mieście taki samochód nadaje się bardzo dobrze i warto go pod tym kątem przeglądać.

Francuska technologia
Dzisiaj bardzo ważne jest bezpieczeństwo, dlatego francuzi zabrali o to żeby citroen c3 Aircross został wyposażony aż w dwanaście różnych systemów, które tego bezpieczeństwa mają pilnować. W najdroższej wersji samochód kosztuje prawie dziewięćdziesiąt tysięcy złotych. Czy warto kupować mały samochód w tak wysokiej cenie? Ta cena to, jakość, wygląd, technologia, czyli to wszystko, na co trzeba zwracać uwagę. Francuzi słyną z tego, że robią oryginalne modele samochodów, które podobają się wymagającym klientom. W tym przypadku najlepiej to widać i na pewno wielu osobom ten samochód się spodoba.

Be Sociable, Share!