BMW z4


Latem 2018 roku ma pojawić się najnowsze wydanie BMW z4. Czy tak będzie? To się okaże, jeśli producent zdąży na czas z wykonaniem całej pracy. Różnica pomiędzy poprzednimi modelami tej kultowej marki, a dzisiejszymi jest taka, że BMW z4 jest robione przy udziale japońskiej Toyoty.

Stworzenie takiego samochodu na pewno będzie oznaczało pojawienie się na rynku czegoś wyjątkowego. Dwie bardzo znane marki, które są razem to bardzo dobra wiadomość dla miłośników motoryzacji. W przypadku z4 widać to już na modelu poglądowym. Zapewne trochę zmian będzie zawierał model, który pojawi się na drogach, ale trzeba przyznać, że prezentuje się naprawdę bardzo dobrze. Producenci zadbali o to żeby model był jeszcze bardziej oryginały, dlatego ma zastosowany materiałowy dach. Dzisiaj mało, kto stawia na takie rozwiązania, dlatego z4 będzie się wyróżniało na tle konkurencji.

Ciekawa propozycja
Silnikami w tym modelu zajmie się już BMW i będą to jednostki czterocylindrowe oraz sześciocylindrowe. Najmocniejsza wersja będzie posiadał 340 koni mechanicznych. To jednak nie koniec, bo w przyszłości planowane jest wypuszczenie na rynek edycji z4 M, ale obecnie producent nie chce na ten temat za wiele mówić. Chce wypuścić na rynek nowy model i chce zobaczyć jak rynek na niego zareaguje, a wtedy będzie czy wprowadzać mocniejsze wydanie BMW z4 M. trudno będzie znaleźć bardziej efektowny model jak właśnie z4. Od początku produkcji ten samochód rzucał się w oczy na ulicach i nic się tutaj nie zmieniło na gorsze.

Be Sociable, Share!